Waar ben je naar op zoek?

Contact

Om u zo goed mogelijk van dienst te zijn, is onze klantenservice per sector ingericht. Voor alle vragen en bestellingen rondom 'Plant' oftewel ruwvoerteelt kunt u terecht bij het team 'klantenservice plant'. 

Afbeelding: Erwin Rensen

Erwin Rensen

Medewerker Verkoop Binnendienst, locatie Delden

T: 088 024 80 40

E: erwin.rensen@forfarmers.eu

 

Afbeelding: Pascal Exterkate 1

Pascal Exterkate

Medewerker Verkoop Binnendienst, locatie Delden

T: 088 024 80 40

E: pascal.exterkate@forfarmers.eu

 

Afbeelding: Charlotte Nijhuis

Charlotte Nijhuis

Medewerker Verkoop Binnendienst, locatie Delden

T: 088 024 80 40

E: charlotte.nijhuis@forfarmers.eu

 

Ruwvoerteeltspecialisten

Verschillen in ruwvoerkwaliteit en opbrengst leiden tot grote financiële verschillen op veehouderijbedrijven. Daarom zet zowel de veehouder alsook de loonwerker vol in op een optimale ruwvoerteelt! Onze teeltspecialisten staan u graag met raad en daad terzijde om uw ruwvoerteelt tot een succes te maken.

Afbeelding: Gert Middelveld

Gert Middelveld

Teeltspecialist Ruwvoer, regio West Nederland

T: +31 6 20 61 46 17

E: gert.middelveld@forfarmers.eu

“Meer melk uit ruwvoer, dat is de uitdaging!”

Afbeelding: Ron Vennix

Ron Vennix

Teeltspecialist Ruwvoer, regio Zuid Nederland

T: +31 6 12 68 65 49        

E: ron.vennix@forfarmers.eu

“Goed ruwvoer is de basis voor optimaal produceren en ik vind het steeds een mooie uitdaging om klanten hier mee te helpen”

 

Afbeelding: Rens Willem Bloemendaal

Rens-Willem Bloemendaal

Teeltspecialist Ruwvoer, regio Noord en Oost Nederland

T: +31 6 23 43 21 69        

E: rens-willem.bloemendaal@forfarmers.eu

“Wie zaait zal oogsten”

 

Afbeelding: Emiel Strijkveen

Emiel Strijkveen

Teeltspecialist Ruwvoer, regio Noord en Noord-Oost Nederland

T: +31 6 15 46 93 01    

E: emiel.strijkveen@forfarmers.eu

"Ik zoek altijd naar methoden om de ruwvoeropbrengst te verhogen"

Afbeelding: Paul Hannink

Paul Hannink

Teeltspecialist Ruwvoer, regio Twente

T: +31 6 54 31 47 05

E: paul.hannink@forfarmers.eu

 

Afbeelding: Marcel Klein Braskamp profielfoto

Marcel Klein Braskamp

Teeltspecialist Ruwvoer, regio Salland

T: +31 6 23 15 39 90

E: marcel.kleinbraskamp@forfarmers.eu

 

Afbeelding: Leon Rademaker

Leon Rademaker

Teeltspecialist Ruwvoer, regio Achterhoek

T: +31 6 12 33 65 81

E: leon.rademaker@forfarmers.eu

 

Welke teeltspecialist is werkzaam in uw regio?

Afbeelding: Teeltspecialisten kaart

Algemeen contact

Voor overige vragen kunt u contact opnemen via de onderstaande gegevens of door het contactformulier in te vullen.

Kwinkweerd 12
7241 CW Lochem
T: +31 (0)573 - 288 800
F: +31 (0)573 - 288 899
info@forfarmers.eu

Handelsregisternummers:
ForFarmers N.V.: 08159661
ForFarmers NL B.V.: 08207868

ForFarmers locaties

Contactformulier

Wanneer u onderstaand contactformulier invult nemen we, afhankelijk van uw vraag, telefonisch of per e-mail contact met u op. Vul uw gegevens zo volledig mogelijk in.

Lees in ons privacy statement hoe we omgaan met uw persoonsgegevens